ត្បូងឃ្មុំ ៖ នៅរសៀលថ្ងៃទី២៧ ខែកុម្ភ: ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តមបណ្ឌិត អ៊ាង សុផល្លែត រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងបរិស្ថាន...
ទារកម្នាក់ភេទប្រុសមានអាយុប្រហែលជិតមួយខែ ត្រូវបានប្រទះឃើញក្នុងកេសស្នោរក្បែរធុងសំរាម
ខេត្តព្រះសីហនុ ៖ ទារកម្នាក់ភេទប្រុសមានអាយុប្រហែលជិតមួយខែ មិនដឹងថាម្តាយឪពុកនោះមានចិត្តជាអ្វីបង្កើតគ្នាមកហើយយកគ្នាមកបោះចោល...
អាជ្ញាធរខេត្តកំពង់ស្ពឺ និងប្រធានមន្ទីរសុរិយោដីខេត្តកំពង់ស្ពឺ ថា ប្រជាពលរដ្ឋអ្នកចង្អុលបង្ហាញឲ្យមន្ត្រីជំនាញចុះវាស់វែងដីប្រឡាយ ធ្វើជាកម្មសិទ្ធិ ការលើកឡើងនេះ គ្មានសម្លាភាព ខុសការពិត
ខេត្តកំពង់ស្ពឺ÷ គួររំលឹកផងដែរថាកាលពីកំឡុងឆ្នាំ២០០៨-២០០៩ មន្ត្រីជំនាញបានចុះវាស់វែងដីធ្លីមានលក្ខណៈជាប្រព័ន្ធ...
ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី អេង ហ៊ី អ្នកនាំពាក្យកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស ជម្រាបជូនសាធារណជន អ្នកសារព័ត៌មានជ្រាប ពាក់ព័ន្ធនឹងជនសង្ស័យ ឈ្មោះ អែម នាង មិនមានក្នុងបញ្ជីគ្រប់គ្រងកងរាជអាវុធហត្ថទេ
ថ្ងៃទី២៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ខ្ញុំបាទ ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី អេង ហ៊ី អ្នកនាំពាក្យកងរាជអាវុធហត្ថលើផ្ទៃប្រទេស...
ក្រសួងមុខងារសាធារណៈ រៀបចំកិច្ចប្រជុំជាមួយ១០ ក្រសួង ស្ថាប័ន ម្តងមួយៗ ដើម្បីពិនិត្យពិភាក្សាលើសេចក្តីព្រាងអនុក្រឹត្យ ស្តីពីការរៀបចំ និងការប្រព្រឹត្តទៅរបស់ក្រសួង ស្ថាប័ន ទាំង១០
រយៈពេល២សប្តាហ៍កន្លងមកនេះ ក្រសួងមុខងារសាធារណៈ ក្នុងនាមជាលេខាធិការដ្ឋាន នៃគណៈកម្មាធិការជាតិជំរុញការអនុវត្តវិធានការគន្លឹះ...
ឯកឧត្តម រ័ត្ន ស្រ៊ាង អញ្ជើញចុះផ្សព្វផ្សាយផែនការចាត់តាំងអនុវត្តទិសដៅភារកិច្ច សន្និបាតគណ:កម្មាធិការកណ្តាល លើកទី៤៥ អាណត្តិទី៥ របស់គណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា រាជធានីភ្នំពេញ នៅសង្កាត់ព្រែកកំពឹស!
នាព្រឹក ថ្ងៃទី២៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម រ័ត្ន ស្រ៊ាង អនុប្រធានក្រុមការងារគណបក្សប្រជាជនកម្ពុជា...
ឯកឧត្ដមបណ្ឌិត អ៊ាង សុផល្លែត ដឹកនាំប្រតិភូក្រសួងបរិស្ថាន ចុះពិនិត្យការរៀបចំគោលដៅលំហែបៃតង សម្រាប់ប្រជាសហគមន៍នៅតំបន់ភ្នំខ្នងផ្សារ