(​ភ្នំពេញ​)៖ ឯកឧត្តម នេត្រ ភ​ក្ត្រា រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួង​ព័ត៌មាន បាន​ថ្លែងថា ការពង្រឹង​សមត្ថភាព... សូមអានត... »
ឯកឧត្ដម​បណ្ឌិត សុខ ចាន់​ភក្ដី អនុញ្ញាត​ឱ្យ លោក​បណ្ឌិត ហោ គន្ធា ចូលជួប​សម្ដែង​ការគួរសម និង​ពិភាក្សា​ការងារ​
ឯកឧត្ដម​បណ្ឌិត សុខ ចាន់​ភក្ដី រដ្ឋលេខាធិការ​ក្រសួង​ព័ត៌មាន បានអនុញ្ញាត​ឱ្យ លោក​បណ្ឌិត ហោ... សូមអានត... »
រដ្ឋមន្ត្រី​ក្រសួង​បរិស្ថាន​, រដ្ឋមន្ត្រី​ក្រសួង​ទេសចរណ៍ និង​អភិបាលខេត្ត​កំពង់ស្ពឺ ចុះ​ពិនិត្យ​ដោយ​ផ្ទាល់​លើ​ងំ​បន់​ខ្នងភ្នំ​ខ្នង​ផ្សា ក្នុង​ជួរ​ឧទ្យាន​ជាតិ​ភ្នំក្រវាញ ដើម្បី​ពិនិត្យ​ទៅ​លើ​ផែនការ​ជំរុញ​គោលដៅ​លំហែ​បៃតង​
(​កំពង់ស្ពឺ​)៖ តប​តាម​ប្រសាសន៍​ណែនាំ​ដ៏​ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេច​មហា​បវរ​ធិបតី ហ៊ុន ម៉ា​ណែ​ត នាយករដ្ឋមន្ត្រី​កម្ពុជា... សូមអានត... »
ពិធី​ប្រកាស​តែងតាំង​ប្រធាន​សភាព​សហព័ន្ធ​យុវជន​កម្ពុជា​ស្រុក​ត្បូងឃ្មុំ និង​ការ​បូកសរុប​លទ្ធផល​ការងារ​ឆ្នាំ​២០២៤ លើ​ទិសដៅ​ឆ្នាំ​២០២៥ របស់ សហភាព​សហព័ន្ធ​យុវជន​កម្ពុជា​ថ្នាក់​ស្រុក​
ត្បូងឃ្មុំ​៖ ព្រឹក​ថ្ងៃ​ទី​១២ ខែ​មីនា ឆ្នាំ​២០២៥ ឯកឧត្តម ម៉ៅ ឌុ​ង ប្រធាន​សហភាព​សហព័ន្ធ​យុវជន​កម្ពុជា​(​ស​.​ស​.​យ​.​ក​)... សូមអានត... »
ល្បែងស៊ីសង​អន​ឡាញ​ជាច្រើន​កន្លែង ក្នុង​សង្កាត់​ព្រែកកំពឹស ខណ្ឌដង្កោ កំពុងបើក​លេង​ផ្ទុយ​ពី​ច្បាប់ និង​គោលនយោបាយ​ភូមិ​ឃុំ​មាន​សុវត្ថិភាព​
ភ្នំពេញ​៖ សេចក្តីរាយការណ៍​បានឲ្យដឹងថា មាន​ល្បែងស៊ីសង​មាន់​ជល់​អន​ឡា​ញ និង​ឆ្នោះត​ឡូតូ កំពុងតែ​បើក​ឱ្យ​ក្រុម​អ្នក​ញៀន​ល្បែង​ចូល​លេង​យ៉ាង​ពេញបន្ទុក​នៅក្នុង​ផ្ទះ​ឈ្មោះ... សូមអានត... »
ចាប់​បាន​ជនសង្ស័យ ម្នាក់​ហើយ នៅ​បក្ខពួក​ច្រើន​នាក់​កំពុង​គេចខ្លួន ពាក់ព័ន្ធ​ករណី​ចាប់​ជនជាតិ​ចិន រហូត​លោត ចេញពី​រថយន្ដ ម៉ាក​ព្រុស​ព័ណ៌​ក្រហម
​ខេត្ត​កណ្តាល​៖ ដោយ​មាន​ការដឹកនាំ​បញ្ជា​ផ្ទាល់​ពី​លោក​ឧត្តមសេនីយ៍ទោ ឈឿន សុ​ចិត្ត ស្នងការ​នគរបាល​ខេត្ត​កណ្តាល... សូមអានត... »
ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី សៀ ទីន អញ្ជើញ​ជា​អធិបតី​ក្នុង​ពិធី​ប្រជុំ​ត្រួតពិនិត្យ​ការអនុវត្ត​តួនាទី​ភារកិច្ច​ប្រចាំ​ខែ​កុម្ភៈ ទិសដៅ​ការងារ​ខែ​មីនា ឆ្នាំ​២០២៥ និង​ប្រកាស​តែងតាំង​ផ្លាស់ប្តូរ​មុខតំណែង ផ្ទេរ​ភារកិច្ច និង​បំពាក់​ឋានន្តរសក្តិ ជូន​ដល់​យោធិន នៃ កងរាជអាវុធហត្ថ​ខេត្តសៀមរាប​!
អនុវត្ត​តាម​ការចង្អុល​បង្ហាញ​របស់​ឯកឧត្តម នាយ​ឧត្តមសេនីយ៍ សៅ សុខា អគ្គមេបញ្ជាការ​រង កងយោធពល​ខេមរភូមិន្ទ... សូមអានត... »
​កងរាជអាវុធហត្ថ​ខេត្តសៀមរាប ចូលរួម​អបអរសាទរ ទិវា​អន្តរជាតិ​នារី ៨ មីនា ខួប​លើក​ទី​១១៤!
នា​រសៀល ថ្ងៃទី​០៦ ខែ​មីនា ឆ្នាំ​២០២៥ នៅ​បញ្ជាការដ្ឋាន កងរាជអាវុធហត្ថ​ខេត្តសៀមរាប លោក​ឧត្តមសេនីយ៍ត្រី... សូមអានត... »
អាវុធហត្ថ​រាជធានី​ភ្នំពេញ ទទួល​រថយន្ត Ford ចំនួន ០៥​គ្រឿង ពី​លោក​ឧកញ៉ា យ៉ាំ ស៊ី​ង​ហ៊ !
​រថយន្ត Ford សេរី​ថ្មី ចំនួន​០៥​គ្រឿង ត្រូវបាន​លោក​ឧកញ៉ា យ៉ាំ ស៊ី​ង​ហ៊ ប្រគល់​ជូន​អង្គភាព អាវុធហត្ថ​រាជធានី​ភ្នំពេញ... សូមអានត... »
ក្រសួង​បរិស្ថាន​៖ អញ្ជើញ​ថ្នាក់ដឹកនាំ​ជា​ស្ត្រី​ឆ្នើម ៥​រូប ដើម្បី​ចែករំលែក​បទពិសោធន៍​ជូន​មន្ត្រីរាជការ​ជា​ស្ត្រី នៅ​ឱកាស​ទិវា​នារី​អន្តរជាតិ ៨​មីនា ឆ្នាំ​២០២៥